زیست شناسی سلولی و مولکولی
برای راهنمای بیشتر و مشاهده فهرست کلی مطالب بر روی لیست همه فایلها کلیک کنید.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

درباره فروشگاه
برای کسب نتیجه بهتر لطفا مطالب خود را در سایت جستجو کنید، با جستجو کردن به نتایج بهتری خواهید رسید. کلیه ی محصولات این سایت بلافاصله بعد از پرداخت آنلاین قابل دانلود می باشند، همچنین لینک دانلود فایل نیز بلافاصله همزمان با خرید آنلاین به آدرس ایمیل شما ارسال خواهند شد.
دسته بندی موضوعی

ترجمه مقاله آنالیز پارامترهای مایع منی

حسین رحیمی 1399/01/27 دسته بندی : مقالات ترجمه شده 1
تعداد صفحات : 10 صفحه

عنوان مقاله:

From Basic To Contemporary Semen Analysis: Limitations And Variability

تعداد صفحات فایل ترجمه فارسی: 10

فرمت فایل: ورد

نمونه ترجمه:

رایج ترین پارامتر مورد بررسی سمن، تعداد اسپرم است. مردانی که تعداد اسپرم آن ها کمتر از 20 میلیون اسپرماتوزوآ در هر میلی لیتر است را دیربارور (subfertile) می نامیم، در حالی که مردانی با تعداد اسپرم کمتر از 5 میلیون اسپرماتوزآ در میلی لیتر نابارور (infertile) می نامیم. همپنین نمونه های سمنی که کمتر از 14% اسپرم با مورفولژی نرمال داشته باشد، طبق معیارهای دقیق subfertile هستند و مردانی که اسپرم های با مورفولوژی نرمال کمتر از 5% دارند در دسته بندی شدید ناتوان قرار می گیرند و به آن ها پیشنهاد می شود از لقاح اهدایی استفاده کنند. نقدهایی در مورد مقادیر مزبور وجود دارد، چرا که تعداد اسپرم ها ممکن است در روزهای مختلف، متفاوت باشد.

ترجمه مقاله آنالیز پارامترهای مایع منی
خرید و دانلود | 10,000 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط
گزارشات
تاریخ تاسیس : 1399/01/23
افراد آنلاین :
رنک فروش کاربر :
کدهای ویژه
Powered By PnuBlog.CoM